Maaleht.ee ilmaennustamise viievõistlus: kas pööripäeva hommikul on lumi maas?Lumikellukesed
LumikellukesedFoto: Ago Tammik

Esmaspäeval alanud ja teadaolevalt Eesti esimese ilmaennustamise mitmevõistluse tänane küsimus: milline on lumikatte suurim paksus sentimeetrites pööripäeva, 20. märtsi hommikul kell 8 Ilmateenistuse vaatlusjaamades?

Võib muidugi juhtuda, et lund pole kusagil ja siis saab märkida vastuseks ümmarguse nulli.

Muide, täna hommikul fikseeriti lumikatet vaid kahes vaatlusjaamas ja sedagi vaid 0.1 cm. Nendeks olid Väike-Maarja ja Kihnu.

Ennustusvõistlus kestab viis järjestikust päeva ja igal korral esitame ühe küsimuse, millele ootame vastuseid hiljemalt sama päeva õhtuks kella 23.59-ks e-aadressil veeb@maaleht.ee.

Eile palusime ennustada allesjäänud nädala madalaimat õhutemperatuuri ja meile saadetud vastused algasid neljast ja lõppesid kaheksa miinuskraadiga. Elame-näeme!

Mitmevõistlusega liituda pole tänagi veel hilja. Järgmine pähkel ennustamiseks tuleb homme keskpäeva paiku. Parimad viievõistlejad selguvad kevadisel pööripäeval 20. märtsil ja neid ootavad Maalehe meened.

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare