Mida aeg edasi, seda rohkem töökohti Sillamäel kaob

 (4)

Mida aeg edasi, seda rohkem töökohti Sillamäel kaob
Sillamäe.Foto: Raivo Tasso

Sillamäe ettevõtetes toimuvate koondamiste tõttu on linnas tööpuudus kasvanud viimaste aastate suurimale tasemele ja planeeritust väiksemate tulude tõttu pidi linnavolikogu kärpima tänavust eelarvet.

Kui eelmise aasta oktoobri lõpu seisuga oli Sillamäel registreeritud töötuid 457, siis tänavu samal ajal juba ligemale veerandi võrra rohkem − 559.

“Eelarve kärpimine ei ole meile katastroof, aga teeb elu palju keerulisemaks,” tõdes linnapea Tõnis Kalberg, kelle sõnul püüti kärpeplaani koostada nõnda, et ükski valdkond väga tuntavalt ei kannataks. “Mõnel pool peame rohkem kokku hoidma ja nende asjade soetamise, mis pole just hädavajalikud, edasi lükkama.”

Kalberg rääkis Põhjarannikule, et kui Eesti Energia Narva karjääri töötajate koondamisega oli linnavalitsus arvestanud, siis aasta jooksul on halbu uudiseid tulnud ka teistest linnas tegutsevatest ettevõttest.

Allikas: Põhjarannik

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare