Möödunud nädalal osteti Maalehest enim hooldekoduteemalisi lugusid


KADRINA HOOLDEKODU
Foto: Karin Kaljuläte

Viimase Maalehe päevateema puudutas hooldekodudes pakutavate teenuste hindu - millised need on, kui palju viimastel aastatel ning miks tõusnud.

Hageri hooldekodu on üks neist, millel on nii hea maine, et sinna soovitakse eakaid panna kõikjalt üle Eesti. Paraku kummitab ka siin hooldajate nappus.
Hageri hooldekodu on üks neist, millel on nii hea maine, et sinna soovitakse eakaid panna kõikjalt üle Eesti. Paraku kummitab ka siin hooldajate nappus.SVEN ARBET

Hooldekodud tõstavad hindu, omaksed nälgivad ja maksavad (372)

Hooldekodud on jälle hinda kergitanud – kes tõstis aasta algusest, kes 1. aprillist, nii et paljud omaksed suudavad teenusel oleva vanainimese eest suurivaevu tasuda.

Maaleht 23.04.2018
Margus Mikomägi
Margus MikomägiSVEN ARBET

JUHTKIRI: Äraaetud hobused lastakse Eestis maha (5)

Mul on küll tunne, et inimesel ei ole suurt vahet, kus ta sureb. Kas lossis, mäejalamil või 10 ruutmeetri suuruse toa lonkava jalaga diivanvoodis.

Maaleht 23.04.2018
uus Narva hooldekodu
Foto on illustratiivne.Foto: Jevgenija Zelenskaja

NOOR LUGEJA | Parem surgu iga vanur oma kodus ja tasuta, mitte kusagil hooldekodus ning kalli raha eest! (141)

Maaleht tänane avalugu "Hooldekodud tõstavad hindu, omaksed nälgivad ja maksavad" on kommentaariruumi kihama pannud. Keskpäevaks on kirjutatud juba pea 300 arvamusavaldust – kirutakse ja kiidetakse, mõnikord tuuakse endagi lugu lagedale.

Maaleht 23.04.2018
Vändra Tervisekeskus
Foto on illustratiivne.Foto: Rauno Volmar

LUGEJA KIRJUTAB | Kui palju on vanainimesi, kes kingivad oma eluaseme lastele ja ootavad siis, et ühiskond nende hooldekoduarved kinni maksaks? (60)

Kuulsin „Vikerhommikust“ ajakirjanik Silja Lättemäe kommentaari hooldekodu arvete suuruse mittevastavuse kohta vanainimeste ja nende lähedaste privaatökonoomiaga.

Maaleht 23.04.2018
Eakate kodu Benita, Benita Kodu AS
Eakatele mõeldud Benita Kodu.Foto: Sven Arbet

SUUR HINNAVÕRDLUS | Teenuste hinnad hooldekodudes on kõvasti kerkinud. Kui palju Eesti erinevais paigus koha eest välja käia tuleb? (107)

Hooldekodud on jälle hinda kergitanud – kes tõstis aasta algusest, kes 1. aprillist, nii et paljudomaksed suudavad teenusel oleva vanainimese eest suurivaevu tasuda.

Maaleht 23.04.2018
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare