Narva-Jõesuu linnapea astus ootamatult tagasi

 (1)

NARVA-JÕESUU
Foto: Ingmar Muusikus

Narva-Jõesuu linnapea Iraida Tšubenko lahkus eile kõigile ootamatult ametist ning läks üle linnavolikogusse, seades nõnda löögi alla Narvaga liitumist pooldava, nüüd vähemusse jäänud saadikute rühma.

Nüüdseks juba ekslinnapea Iraida Tšubenko ei olnud eile õhtul kättesaadav ning kommentaare ametist lahkumise kohta talt saada ei õnnestunud, kirjutab Põhjarannik.

Tšubenko naasmisega Narva-Jõesuu linnavolikokku lahkus sealt Tatjana Anissimova − üks aktiivsemaid Narvaga liitumisläbirääkimiste alustamise pooldajaid.

Narvaga dialoogi pidamise vastu on eelkõige linnavolikogu esimees Raivo Murd ja tema mõttekaaslased, teiste seas ka Iraida Tšubenko.

“Täna [24. oktoobril] ähvardati Tatjana Anissimovat, kuid ta keeldus nende mängureegleid vastu võtmast ning ilmselt sellepärast selline ratsukäik tehtigi,” kommenteeris linnavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni esimees Tatjana Pagajeva.

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare