Narvas sattusid uppumisohtu laps ja talle appi tõtanud mees, mõlemad päästetiNarvas sattusid uppumisohtu laps ja talle appi tõtanud mees, mõlemad päästeti
Foto on illustratiivne.Foto: Priit Simson

Täna kell 13.46 tuli häirekeskusele teade, et Narvas Võidu prospektil on tiigil läbi jää vajunud kaks inimest. Narva päästjad tõid tiigist välja 11aastase poisi ja 27aastase mehe, kelle kiirabi viis haiglasse.

Tõenäoliselt läks poiss õhukesele tiigijääle kõndima ja vajus läbi jää. Talle läks appi juhuslikult juures olnud mees, kes samuti tiiki kukkus. Õnneks sattus seda nägema parajasti teisele väljakutsele reageerinud kiirabibrigaad, kes kohe päästjad välja kutsus.

Sündmusele reageerisid väga kiiresti sealsamas lähedal väljakutsel olnud Narva päästjad, kes alustasid kohe pinnaltpäästega. Kell 14.04 olid mõlemad kannatanud tiigist välja toodud ning kiirabi nad haiglasse viinud. Nii laps kui ka teda päästma läinud mees olid alajahtunud, kuid teadvusel, kui nad veest välja toodi.

Päästeamet paneb kõigile südamele, et veekogusid katvale õhukesele jääle minek on praegu väga ohtlik. Samuti tuleb lapsevanematel oma lastele meelde tuletada, et praegune jää neid ei kanna.

Nõrgal jääl viibijatest ei tohi kindlasti niisama mööda jalutada, vaid nad tuleb end ise ohtu seadmata jäält kohe ära kutsuda. Abi vajavat inimest märgates helistage numbril 112.

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare