OG Elektra teeb Jõgeva vanasse politseimajja kaupluse

 (3)

Oleg Gross ja tema lapsed
Grossi toidukaubadFoto: Sven Arbet

Jõgeva kesklinnas tondilossina seisev vana politsei- ja kohtumaja kaob tulevikus linnapildist või omandab uue ilme. Pikalt müügis olnud kinnistu ostis möödunud kuul ära Rakvere ärimehele Oleg Grossile kuuluv kontsern OG Elektra ning laguneva hoone asemele on plaanis rajada tänapäevane toidu- ja tööstuskaupade kauplus.

Pargi tn 1 administratiivhoones, mis valmis 1982. aastal, tegutsesid 2012. aastani politseijaoskond, prokuratuur ja kohus, kirjutab Vooremaa.

Pärast uue kohtu- ja politseihoone valmimist jäi amortiseerunud tehnosüsteemidega ja kapitaalremonti vajav vana maja tühjaks. Riigi Kinnisvara Aktsiaselts, mis hoonet haldas, üritas seda esialgu müüa enampakkumise teel, ent need katsed ebaõnnestusid ning hoone pandi kinnisvarabüroo kaudu vabamüüki.

OG Elektra ostis kinnistu 29 000 euro eest ja tehing sai teoks juba maikuus.

“Ostsime kinnistu selleks, et arendada seal oma põhitegevust, st rajada sinna tänapäevane toidukauplus,” ütles OG Elektra nõukogu esimees ja omanik Oleg Gross.

Uus Grossi Toidukaupade ketti kuuluv pood võiks Oleg Grossi hinnangul Jõgeval uksed avada umbes kahe aasta pärast.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare