OG Elektra teeb Jõgeva vanasse politseimajja kaupluse

 (3)

Oleg Gross ja tema lapsed
Grossi toidukaubadFoto: Sven Arbet

Jõgeva kesklinnas tondilossina seisev vana politsei- ja kohtumaja kaob tulevikus linnapildist või omandab uue ilme. Pikalt müügis olnud kinnistu ostis möödunud kuul ära Rakvere ärimehele Oleg Grossile kuuluv kontsern OG Elektra ning laguneva hoone asemele on plaanis rajada tänapäevane toidu- ja tööstuskaupade kauplus.

Pargi tn 1 administratiivhoones, mis valmis 1982. aastal, tegutsesid 2012. aastani politseijaoskond, prokuratuur ja kohus, kirjutab Vooremaa.

Pärast uue kohtu- ja politseihoone valmimist jäi amortiseerunud tehnosüsteemidega ja kapitaalremonti vajav vana maja tühjaks. Riigi Kinnisvara Aktsiaselts, mis hoonet haldas, üritas seda esialgu müüa enampakkumise teel, ent need katsed ebaõnnestusid ning hoone pandi kinnisvarabüroo kaudu vabamüüki.

OG Elektra ostis kinnistu 29 000 euro eest ja tehing sai teoks juba maikuus.

“Ostsime kinnistu selleks, et arendada seal oma põhitegevust, st rajada sinna tänapäevane toidukauplus,” ütles OG Elektra nõukogu esimees ja omanik Oleg Gross.

Uus Grossi Toidukaupade ketti kuuluv pood võiks Oleg Grossi hinnangul Jõgeval uksed avada umbes kahe aasta pärast.

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare