PÄEVAPILT | Teetööd ajasid pakiroboti segadusse

 (12)

Segaduses pakirobot Lagle puiesteel.
Segaduses pakirobot Lagle puiesteel.Foto: Maalehe lugeja

"Sõitis teine kenasti mööda kõnniteed. Aga siis tuli teetööde tara vastu," kirjeldas Maalehele naine, kes Tallinnas Lagle puiesteel asuva kodu aknast juhuslikult pakiroboti kulgemist nägema sattus.

"Tara tuli ette, robot sõitis risti üle sõidutee ja üritas äärekividest üles teisel pool teed kulgevale kõnniteele suunduda. Ei õnnestunud. Siis keeras otsa ringi ja sõitis uuesti tara poole, aga kõnniteele ei saanud ikka pihta. Vaatasin hirmuga, et põrutab vastu garaažiseina!" rääkis pealtnägija ja lisas, et mööda sõiduteed robot ka edasi liikuma ei hakanud. Kuigi tee oli vaba.

Segadust tuli klaarima ja robotile õige suunda kätte näitama üks vihmavarjuga inimene, kuid vahejuhtum lõppes lõpuks siiski nii, et segadusse sattunud pakirobot tõsteti sündmuspaika saabunud taksobussi.

"Näen pakiroboteid sageli. Mustamäel ja meil siin Kristiines. Nii lahedad asjad. Lõbus on neid vaadata," sõnas naine, kelle sombuse ja vihmamärja hommiku valge pakirobot täna oma kimbatusse sattumisega kenasti rõõmsaks tegi.

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare