Pane end proovile ja hakka ilma ennustama! Maaleht.ee kutsub osa võtma ilmaennustamise viievõistlusest

 (2)
Milline ilm tuleb?

Kevad - rohulibled jääs
Foto: Sven Arbet

Ilmaennustamine on põnev tegevus ja enamasti tegeleme me sellega iga päev. Kuigi ilmateated teevad meie eest suurema töö ära, siis vähemalt hommikuti ärkamise järel aknast välja kiigates püüavad paljud meist maha saada ka oma pisikese ennustusega algavaks päevaks. Iseendale. Intuitsioon, sisetunne on vahetevahel ametlikust prognoosist täpsemgi ja pole ju mõtet asjata näiteks vihmavarju kotis tassida.

Aegajalt korraldatakse ka ennustusvõistlusi, kus tahetakse teada üht konkreetset asja, näiteks talve kõige madalamat või suve kõrgeimat õhutemperatuuri, kuid selline ühekordne sooritus jätab palju võimalusi juhusele, õnnele. Alates tänasest pakub Maaleht.ee kõigile aga võimalust osaleda teadaolevalt Eesti esimesel ilmaennustamise mitmevõistlusel.

Võistlus kestab viis järjestikust päeva ja igal päeval esitame ühe küsimuse, millele ootame vastuseid hiljemalt sama päeva õhtuks kella 23.59-ks e-aadressil veeb@maaleht.ee.

Tänane küsimus: Milline on selle nädala (esmaspäevast alates kuni pühapäeva õhtuni välja) kõrgeim õhutemperatuur Eestis, mis mõõdetakse Ilmateenistuse ametlikes vaatlusjaamades?

Igal päeval esitame uue ennustusküsimuse keskpäeva paiku. Parimate viievõistlejate nimed anname teada kevadisel pööripäeval 20. märtsil ja neid ootavad Maalehe meened.

Osta koos Maalehega praktiline käsiraamat köögiviljakasvatajale hinnaga vaid 4,99 €!
Vaata lähemalt

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare