Pealinna tuntud prokurör Rainer Amur alustas tööd KuressaaresPealinna tuntud prokurör Rainer Amur alustas tööd Kuressaares
Rainer AmurBianca Mikovitš

Sel nädalal alustas Lääne ringkonnaprokuratuuri Kuressaare kontoris tööd uus Saaremaa prokurör Rainer Amur.

“Esimese nädala sisse jääb mitmeid kohtumisi ja süsteemide töölerakendamisi,” rääkis värskelt ametisse asunud Rainer Amur ajalehele Saarte Hääl.

Ta lisas, et Saaremaale tulek käis kibekiirelt ning muutusi on lühikese perioodi kohta olnud palju.

Amur ütles, et Saaremaale asumine oli tema vabatahtlik otsus. “Ma ei pelga ega karda, et siin on kuidagi vähem ekstreemsed juhtumid, sest see annabki võimaluse rohkem inimestele ja nende murdele keskenduda,” rääkis ta.

2006. aastast prokuratuuris olnud Amur töötas Põhja-Tallinna piirkonna prokurörina, kus puutus kokku pea kõigi selles piirkonnas toime pandud kuriteoliikide menetlemisega.

Viimastel aastatel on ta spetsialiseerunud raskete liikluskuritegude menetlemisele.

“11 aasta jooksul olen kokku puutunud väga erinevate valdkondadega, seega on kogemustepagas piisavalt suur, et alustada kogukonnaprokuröri rollis Saaremaal,” sõnas Tartu ülikooli õigusteaduskonna lõpetanud Amur.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare