Piirvalvurid hoiatavad: seen ja mari kasvab pooli valimata nii Eestis kui Venemaal, hoia neid korjates pilk piiripostidelMetsmaasikad
Foto: Astrid Lepik

Saatse kordoni juht Arvi Suvi kirjeldas Võrumaa Teatajale, et nädalavahetus tõi Põlvamaale mitmeid üritusi ning ühes sellega ka kaugemaid külalisi nii Eestist kui välismaalt.

Nii reageerisid piirivalvurid kolmele juhtumile, kus inimesed läksid Värska vallas Verhulitsa külas piirirežiimi alale Venemaa Föderatsiooni piiriposti juurde pilti tegema. Ühel juhul oli tegu soomlaste, teisel hollandlaste ning kolmandal korral eestlastega. Kõigi suhtes alustati väärteomenetlust.

„Antud kohas on hoiatussildid ning peatumist ja parkimist keelavad liiklusmärgid, millest tuleb kõigil piiriäärsel alal liiklejatel juhinduda,“ sõnas kordonijuht.

MIda teha, kui metsas marju-seeni noppides avastad, et ilusad metsaviljad asuvad riigipiirile liiga lähedal, sellest loe SIIT.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare