Põlvamaa tähtsündmuste hulka lisati Intsikurmu festival ning Lüübnitsa sibula- ja kalalaatIntsikurmu festival 2014
Intsikurmu festival 2014.Foto: Hendrik Osula

Põlvamaa Omavalitsuste Liidu algatusel on Põlvamaal ametlikult määratletud Põlvamaa tähtsündmused, mille korraldajatega koostöös tegeletakse nii nende sündmuste kui maakonna turundamisega laiemalt.

Viimati lisandusid tähtsündmuste hulka traditsiooniliselt augusti esimesel nädalavahetusel toimuv Intsikurmu festival ning Lüübnitsa sibula- ja kalalaat, mis toimub augusti viimasel nädalavahetusel ja ühtlasi lõpetab iga-aastase aprillis Mooste folgiga algava tähtsündmuste sarja.

2017. aasta kuu(mad)päevad on teada. Võta kalender ja broneeri!

  • Mooste folk: 21.-22. aprill
  • Seto folk: 16.-18. juuni
  • Harmoonika: 15. juuli
  • Intsikurmu festival: 4.-5. august
  • Ökofestivali perepäev: 20. august
  • Lüübnitsa sibula- ja kalalaat: 26.-27. august

Põlvamaa Omavalitsuste Liit on juba mitmeid aastaid eraldanud Põlvamaa tähtsündmuste korraldamiseks tegevustoetust ning viimastel aastatel on lisandunud tähtsündmuste ühisturundus, mida koordineerib POLi büroo koostöös sündmuste peakorraldajatega.

2017. aastal eraldab POL tähtsündmuste toetuseks ligikaudu 6700 eurot. Täiendavad 5000 eurot panustatakse ühisturundusse. Lisaks on planeeritud ühisturunduse projekti esitamine toetuse saamiseks Leader meetmest. Projekt kataks ühisturunduse aastatel 2018-2019 ja selle kogumaht on ligikaudu 23 000 eurot.

Seotud lood:

Põlvamaa tähtsündmusteks loetakse omavalitsustevahelise kokkuleppena sündmused, mis tugevdavad Põlvamaa mainet ja positiivset kuvandit ning suurendavad Põlvamaa tuntust.

Allikas: Põlvamaa.ee

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare