Rehvitöökojad ägavad töökoorma all

 (7)

2. novembri lumi 2017
2. novembri lumi 2017Foto: Madis Veltman

Sahmakas lund teisipäeval ja järgmise päeva lumelisa panid autoomanikud, kel autodel veel suvekummid all, kiirelt tegutsema.

Hiiumaa töökodades ulatusid eile rehvivahetuse ootejärjekorrad ühest kuni kolme nädalani, aga võib juhtuda ka ime ja uued rehvid “kiirabina” alla saada.

OÜ T.Türnpuu Rehvide Box omanik Toomas Türnpuu ütles Hiiu Lehele, et tööd on palju ja järjekord kolm nädalat. “Nii kiire on, et aega pole rääkida ega kaupa tellida,” nentis ta.

Käina ettevõtja Remi Rannu OÜst 3Remi3 ütles, et autoomanikud ilmselt lugesid ilmateadet ja juba nädala algusest hakkas helistamine. Ta ei osanud täpselt öelda, mitu masinat päevas uued “papud” alla saab, aga ta teeb pikad päevad ja töötab nii palju kui võimalik. “Tervise arvelt siiski ei pinguta,” ütles Rannu, kelle töökojas on vabu aegu pakkuda alles järgmise nädala reedeks. OÜ Suuster töökoja omanik Marko Suuster ütles eile, et rehvivahetuseks saab kõige varasema aja teisipäevaks. “

Vahetasime rehve ka varem, aga lume mahatulekuga järjekord hüppeliselt pikenes,” ütles ka OÜ Mameta juhataja Aivo Harjak. Praegu on tema töökojas rehvivahetuse järjekord poolteist nädalat.

Osta koos Maalehega praktiline käsiraamat taaskasutamisest hinnaga vaid 4,99 €!
Vaata lähemalt

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare