Saaremaa aasta isal on 10 last

 (3)

Saaremaa aasta isal on 10 last
Irina Mägi

Tänavuseks Saare maakonna aasta isaks kuulutati kümme last üles kasvatanud Johan Heinmaa, kelle kaasa Koidu pälvis kevadel aasta ema tiitli.

Aasta isa kuulutas Naiskodukaitse Saaremaa ringkond koostöös Kadi raadio ja ajalehega Saarte Hääl reedel Kuressaare linnuse kapiitlisaalis välja juba kümnendat korda.

Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaise Mare Kirri sõnul on tänavune aasta isa valimine erakordne sündmus nii Saaremaa kui ka kogu Eesti jaoks. “Sellist olukorda, kus nii aasta ema kui ka aasta isa tiitel tuleks samasse perre, ei ole varem juhtunud,” lausus ta. “See on lausa ajalooline sündmus.”

“Kümme last suureks kasvatada pole sugugi kerge, see on lausa elutöö,” märkis Mare Kirr, lisades, et kõigist Heinmaade lastest on saanud tublid ja tegusad inimesed. “Tema kasuks rääkis elukogemus, pühendumus oma perele, see, kui tugev pere tal on ja mida see pere on andnud ühiskonnale,” rääkis Kirr, kelle sõnul pidas Heinmaad tunnustuse vääriliseks ka lasterikaste perede liit.

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare