Saarlased jäid haldusreformi hääletusel loiuks

 (4)

Leedri küla
Foto: Bianca Mikovitš, Maaleht

Enamik saarlasi ütles pühapäevasel rahvaküsitlusel Saaremaa 11 omavalitsuse liitmisele "jah". Lõpliku otsuse Saaremaa suurvallaks ühinemise üle peavad tegema omavalitsuste volikogud veel sel aastal, volikogude jaoks pole aga küsitluse tulemused siduvad.

Lääne-Saare valla suurima elanike arvuga küsitluspunktis oli pühapäeva pärastlõunaks kohapeal käinud oma arvamust avaldamas üks inimene. Kokku oleks saanud selles vallas oma arvamust avaldada 5882 kodanikku. Kuigi vald tellis ettenägelikult madalat küsitlusaktiivsust kartes bülletääne vähem, on kasutamata sedelite ülejääk siiski muljetavaldav, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Bülletäne tellisime 2400 eksemplari. Ja pühapäeva keskpäevaks on neid kasutusse läinud 42," tõdes Lääne-Saare valla sekretär Andrus Lulla.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare