Matkadest ja õpitubadest pälvisid enim kiidusõnu öölodjaretked, mulgi-võro lodi, Gruusia lodi, laste pilliõpituba, folgivaiba kudumine, poole järve üllatusmatk ning metsamatk kohaliku korilasega. „Tõeline keskkonnavahetus ja lihtsalt suurepärane võimalus unustada argimured. Iga hetk oli emotsioonidest-kogemustest-elamustest nii laetud, et tundus nagu oleks seal olnud paar nädalat, mitte kolm päeva,“ kirjeldas festivali üks tagasiside küsitluse täitnud külastajatest.

Publiku tagasisidest tõusis esile inimeste rahulolu festivali heakorraga, ei olnud purjus ja laaberdavaid inimesi ning festivaliala oli väga puhas. „Eesti parim, koduseim, mitte ülerahvastatuim, hea programmivalikuga, kõigile midagi festival. Meeldis, et oli kõik pisiasjadeni läbi mõeldud (lauakesed metsa all, lilled, naeratavad vabatahtlikud, oskuslik prügikogumine…),“ jagab oma emotsioone festivalikülastaja.

Värska vallavanem Raul Kudre loeb sündmuse igati kordaläinuks: „Seto Folk näitab, et setode ja meie sugulasrahvuste keele ja kultuuri eripära paelub inimesi. Seto Folgil on oluline roll piirkonna mainekujundamisel ning see annab põhjuse Setomaad pikemalt külastada. Selle aasta festivaliga tekitasime olukorra, kus Setomaa majutuskohad olid kõik täitunud ning Setomaal oli liikumas rohkelt matkajaid.“

Festivali peakorraldaja Maris Andrelleri sõnul on festivali edu taga tubli kohalikest inimestest koosnev tiim: „Festivali õnnestumisele aitas sel aastal kaasa väga suur hulk inimesi. Üle 40 kohalikust inimesest koosnev põhimeeskond ja lisaks veel 120 vabatahtlikku üle Eesti.“ Ka publiku kommentaarid tagasiside küsitluselt kinnitasid peakorraldaja sõnu: „Minu arvates ainukene festival Eestis, kus kogu kohalik kogukond võtab külalised rõõmuga vastu, nii et tekib endalgi kodune tunne,“ kommenteerib külastaja „Väga mõnusa õhkkonnaga positiivne festival. Väga külastajasõbralik ning 50% folgi emotsioonist andis meeskond.“