Vaivara ja Narva-Jõesuu meelitavad elanikke kalli maasturiga

 (4)

Toyota Land Cruiser 11
Toyota Land CruiserPromomaterjalid

Vaivara vald peab edukalt liitumisläbirääkimisi kuurortlinna Narva-Jõesuuga, ent juhul kui nad nõutavat 5000 püsielanikku kokku ei saa, siis peaks inimesi end sisse kirjutama meelitama kallihinnaline loteriiauhind − Toyota Land Cruiser. Aga kui sekkuma peaks teinegi naaber − Narva −, võivad läbirääkimised sootuks nurjuda.

Uudis selle kohta, et uute elanike leidmiseks kavatsetakse korraldada loterii, mille auhinnaks kallis maastur, tegi 29. septembril Narva-Jõesuus toimunud rahvakoosolekust osavõtnutele nalja. Inimesed olid tulnud nõudma, et kuurortlinna võimud alustaksid lõpuks ühinemisläbirääkimisi ka Narvaga, mitte ainult Vaivara vallaga, kellega minimaalset nõutavat elanike arvu nagunii kokku ei saada ja kellega ühinemisest mingit tulu samuti ei tõusvat.

Vaivara vallavanem Veikko Luhalaid rääkis hiljem Põhjarannikule, et idee loosimise abil uusi elanikke ligi meelitada sündis neil, mitte Narva-Jõesuu linnal. “Linnapea Iraida Tšubenko nõustus koos meiega selles kampaanias osalema, kuid mitte finantsiliselt, see tähendab, et maksame meie.”

Jaemüügis ulatub Toyota Land Cruiseri minimaalne hind üle 38 000 euro.

Osta koos Maalehega praktiline käsiraamat taaskasutamisest hinnaga vaid 4,99 €!
Vaata lähemalt

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare