Viimsi kool peab täna hukkunud abiturientide mälestuseks palvuse

 (19)

Viimsi kool ja autoõnnetuse sündmuskoht
Foto: Karli Saul

Ööl vastu teisipäeva liiklusõnnetuses hukkunud kolme Viimsi abituriendi mälestuseks peetakse täna Viimsi Püha Jaakobi kirikus palvus, kuhu on oodatud osalema kõiki soovijaid.

Esmaspäeval avatakse koolis mälestusnurk hukkunutele ning esimese tunni ajal toimub kõikides klassides klassijuhatajaga vestlus, kus käsitletakse juhtunut ja antakse lastele juhiseid.

Pärast esimest tundi jätkuvad tunnid tavapäraselt.

Viimsi kooli juhtkond ja vallavalitsus pakuvad koostöös Politsei-ja Piirivalveameti Põhjaprefektuuri esinduse ning Põhja-Eesti Rajaleidja keskusega tuge lähedase kaotanud peredele, kooli- ja lennukaaslastele ning õpetajatele.

Viimsi keskkooli kodulehel avaldatakse sügavat kaastunnet traagilises avariis hukkunud gümnasistide lähedastele. "Nende ootamatu lahkumine on ülekohtune ja uskumatu. Oleme mõtetes nendega," seisab kodulehel.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare