Maamajandus

Anne ja Ennu Nurk: peame vastu ratsa ja masinatega“Kõik hobused on enda hobiks, siin ratsutavad ka oma lapsed ja lapselapsed,” teatab pererahvas Anne ja Ennu Nurk. Pildile on jäänud Saare Põllema suurest perest veel tütar Evely ning lapselapsed Ronja ja Lisandra.
“Kõik hobused on enda hobiks, siin ratsutavad ka oma lapsed ja lapselapsed,” teatab pererahvas Anne ja Ennu Nurk. Pildile on jäänud Saare Põllema suurest perest veel tütar Evely ning lapselapsed Ronja ja Lisandra.Sven Arbet

Anne ja Ennu Nurk peavad Türi vallas Põllema Saare talu, kus tootmisse on kaasatud mitu põlvkonda ja 60pealine piimakari lüpsab vaid kvaliteetset eliitpiima juustutootmiseks.

“Oleme talu pidanud juba 25 aastat ja nüüd lõpuks saan endale perenaisena ka puhkust lubada, ei pea kogu aeg lüpsmisega rakkes olema, sest meil on ka töölised,” teatab perenaine Anne Nurk oma taluõues.Anne ja Ennu Nurk on üles kasvatanud neli last. Kaks poega – Aigar ja Simo – töötavad talus. Tütred Evely ja Anneli tulevad vajadusel appi ja suviti on vanavanemate juures ka viis lapselast.
Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0.59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>

Maalehel on ilmumas kõigile eestlastele oluline raamatusari “Eestile elatud elud”.
Raamatusarja saab tellida raamatud.maaleht.delfi.ee või osta iganädalast raamatut koos Maalehega erinevatest müügikohtadest.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare