Põllumeeste edulood said raamatussePõllumeeste edulood said raamatusse
.

Maalehe ajakirjanik Silja Lättemäe koondas viie aasta parimate põllumeeste portreed kogumikku “Aasta põllumees 2011–2015“.

See raamat sisaldab Maalehe ja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja korraldatud konkursi “Aasta põllumees” edetabelit ning võitjate edulugusid. Raamat sündis konkursi 15. aastapäeva puhul.

Autori sõnul ei näita põllumehe edukust üksnes see, kuidas ta muudab oma ettevõtmisi efektiivsemaks ja tehnoloogiaid põllul kaasaegsemaks. Edukas on see, kes oskab ka keerulistes oludes pinnal püsida.

Kahesajaleheküljeline arvukate värvifotodega illustreeritud raamat on läbilõige meie maamajanduse lähiajaloost. Kogumik sobib n-ö vabas vormis teatmikuna põllumajanduse eriala õppijatele, kinkeraamatuna maaelu ja põllumajanduse valdkonnas tegutsejatele, samuti sellest teemast huvitatud inimestele ja firmadele.

Piduliku juubeliraamatu viimased eksemplarid on saadaval ainult Maalehe klienditeeninduses (Parda 6, Tallinn).

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare