Eesti maaturismiettevõtted peibutavad 1. mail sadade eripakkumistegaPEIPSIÄÄRNE - VARNJA - SIBULATEE
Foto: Sven Arbet

1. mail avavad sadakond maaturismiettevõtet oma uksed, et tutvustada heade pakkumiste ja eriprogrammiga põnevaid puhkamisvõimalusi kõikjal üle Eesti.

Ürituse peakorraldaja MTÜ Eesti Maaturism tegevjuhi Raili Mengeli sõnul lükkavad 1. mail maapiirkondade majutusettevõtted, väiketootjad ja kohvikud, seikluspargid ja külastuskeskused üle Eesti ühiselt puhkusehooajale hoo sisse. “Lustakaid ja omanäolisi tegevusi, sündmusi, häid maitseid ja elamusi jagub kogu perele tõepoolest üle Eesti,” kutsus Mengel üles Eestimaa puhkusevõimalustega sel päeval tutvuma.

1. mail saab tasuta või erihinnaga kogeda erinevaid maitseelamusi, ööbida põnevates Eesti majutusettevõtetes, tutvuda taluloomadega, osaleda matkadel, töö- ja õpitubades, sõita paadiga, käia saunas ning näha väiketootjate tegevust.

Kõik üritusel osalevad turismiettevõtted ja pakkumised leiab veebikaardilt läbi maaturism.ee kodulehe, kuhu lisandub kuu lõpuni igapäevaselt veel ettevõtteid, mis 1. mail ja juba sellele eelneval nädalavahetusel kõiki külla ootavad.

Maaturismiettevõtete avatud uste päeva eesmärk on tutvustada põnevaid puhkamisvõimalusi Eestis. MTÜ Eesti Maaturism eestvedamisel peetav üle-eestiline sündmus toimub neljandat aastat. Mullu osales avatud uste päeval 160 erinevat turismiettevõtet.

Sündmuse kohta saab täpsemat infot aadressilt maaturism.ee.

maaturism.ee

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare