Eesti siidri- ja veinitalud avavad üheks päevaks uksed


Eesti siidri- ja veinitalud avavad üheks päevaks uksed
Jaanihanso SiidrivabrikMart Vares

1. mail toimuval Eesti maaturismiettevõtete avatud uste päeval teevad teiste väiketootjate seas huvilistele uksed lahti viis Eesti eksootilist veini- ja siidritootjat.

“Milleks sõita välismaale kallitele veinituuridele, kui meie enda naturaalsetest saadustest valmistatakse väga hinnatud jooke,” ütles MTÜ Eesti Maaturism tegevjuht Raili Mengel. “1. mail on väga hea võimalus näha Eesti erinevate veini- ja siidritootmiste telgitaguseid ning osaleda degusteerimistel koguni viies eri paigas,” märkis Mengel.

Pärnumaal saab 1. mail külastada Jaanihanso Siidrivabrikut, Tori Siidritalu, Allikukivi Veinimõisa ning Harjumaal Valgejõe Veinivillat. Mitut erinevat marjaveini saab sel päeval degusteerida ka Pärnumaa Karukäpa Talus, mis toodab lisaks ka säilitusainete vabu sõstrasiirupeid ja -mahlu.

Seotud lood:

Kokku avab maaturismi ettevõtete avatud uste päeval 1. mail külastajatele uksed sadakond turismitalu, maakohvikut, väiketootjat, seiklusparki ja muuseumi üle Eesti, pakkudes põnevat eriprogrammi või muidu soodsaid pakkumisi.

Maaturismiettevõtete avatud uste päeva eesmärk on tutvustada põnevaid puhkamisvõimalusi Eestis. MTÜ Eesti Maaturism eestvedamisel peetav üle-eestiline sündmus toimub neljandat aastat. Mullu osales avatud uste päeval 160 erinevat turismiettevõtet. Tuhandeid põnevaid Eestis puhkamise võimalusi leiab ka veebilehelt puhkaeestis.ee.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare