FOTOD | Gurmaanid mekkisid eestimaist talutoituMahlaveski Talupood Tallinnas koostöös Olde Hansa peakoka Emmanuel Willega kutsus degusteerima eestimaist talutoitu ja sellest tehtud hõrke suupisteid.
Mahlaveski Talupood Tallinnas koostöös Olde Hansa peakoka Emmanuel Willega kutsus degusteerima eestimaist talutoitu ja sellest tehtud hõrke suupisteid.Foto: Urmas Glase

Mahlaveski Talupood Tallinnas koostöös Olde Hansa peakoka Emmanuel Willega kutsus degusteerima eestimaist talutoitu ja sellest tehtud hõrke suupisteid. Kohal oli 70 peakokka ning ka maaeluminister Tarmo Tamm ja endine minister Ivari Padar olid head Eestimaist toidukaupa kiitmas. Mahlaveski talupood ise kinnitab, et neil on suurim valik kodumaist talukaupa.

Mahlaveski Talupoes müüakse 70 talu- ja väikeettevõtja tooted, millest üle 90% on otse tootjalt ja kodumaine. Emmanuel Wille kohalikust toorainest valmistatud suupistetega jäid kutsutud väga rahule.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare