FOTOD | Gurmaanid mekkisid eestimaist talutoituMahlaveski Talupood Tallinnas koostöös Olde Hansa peakoka Emmanuel Willega kutsus degusteerima eestimaist talutoitu ja sellest tehtud hõrke suupisteid.
Mahlaveski Talupood Tallinnas koostöös Olde Hansa peakoka Emmanuel Willega kutsus degusteerima eestimaist talutoitu ja sellest tehtud hõrke suupisteid.Foto: Urmas Glase

Mahlaveski Talupood Tallinnas koostöös Olde Hansa peakoka Emmanuel Willega kutsus degusteerima eestimaist talutoitu ja sellest tehtud hõrke suupisteid. Kohal oli 70 peakokka ning ka maaeluminister Tarmo Tamm ja endine minister Ivari Padar olid head Eestimaist toidukaupa kiitmas. Mahlaveski talupood ise kinnitab, et neil on suurim valik kodumaist talukaupa.

Mahlaveski Talupoes müüakse 70 talu- ja väikeettevõtja tooted, millest üle 90% on otse tootjalt ja kodumaine. Emmanuel Wille kohalikust toorainest valmistatud suupistetega jäid kutsutud väga rahule.

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare