FOTOD: Noored kündjad võtsid Olustveres mõõtu

Tulemused!
FOTOD: Noored kündjad võtsid Olustveres mõõtu
Võitjad: Keit Uusen, Olustvere TMK; Igor Murov, JKHK; Bogdan Dorož, JKHK.

Kui varem peeti kõik künnivõistlused koos, siis tänavu võistlesid noored eraldi Olustveres nädal aega pärast Eesti kündmise meistrivõistlusi.

Noored võistlesid tavaatradega kõrrekünnis.

Olustvere kool on juba aastaid kutsunud sügisel võistu kündma sõpruskoolide noori. Aasta-aastalt on noorte künnivõistlus laienenud ning nüüd otsustati see eraldi ette võtta.

Laupäeval kündsidki võidu 27 noort. Võistlejaid oli kuuest riigist: Eestist, Lätist, Poolast, Sloveeniast, Inglismaalt, Austriast ning Luxemburgist. Enim võistlejaid oli Eestist, kus kaks peamist põllumajandust õpetavat kooli, Olustvere ja Türi (Järvamaa kutsehariduskeskus) olid välja pannud mitu võistkonda. Kaks meeskonda oli ka Lätist, ülejäänud riike esindas üks kaheliikmeline võistkond. Lisaks neile võistles ka Kaspar Järvala künniklubi noor esindaja Pille-Riin Reinaus.

Esimese koha saavutas Olustvere TMK noormees Keit Uusen, teiseks ja kolmandaks tulid Igor Murov ja Bogdan Dorož Järvamaa Kutsehariduskeskusest. Neljanda koha sai parim välisvõistleja, James Vawser Easton Otley College’ist Inglismaalt.

Tabel1
Tabel
Tabel
Tabel
Tabel

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare