Kehtna kündja Priit Puuorg oli edukas Euroopa künnivõistlustel


Kehtna kündja Priit Puuorg oli edukas Euroopa künnivõistlustel
Priit Puuorg ja Kaspar Järvala võistlesid Euroopa künnivõistlustel Suzdalis.

Kaspar Järvala künniklubi esindaja Priit Puuorg saavutas Venemaal Suzdalis peetud Euroopa künnivõistlustel viienda koha. See on Eesti kündjate parim tulemus tiitlivõistlustel.

Kehtna künnimehed Kaspar Järvala ja Priit Puuorg käisid võistlemas Venemaal Suzdalis peetud 35. Euroopa künnivõistlustel. Seal osales 11 riigist 21 kündjat. Priit Puuorg sai seal viienda koha, Kaspar Järvala oli 19. Priit Puuorust eespool olid ainult Iirimaa ja Põhja-Iirimaa kündjad. Võitis Liam Driscoll Iirimaalt.

Kaspar Järvala on varem osalenud Euroopa künni meistrivõistlustel 2014. aastal ning Priit Puuorg 2016. aastal Šotimaal, kus saavutas 9. koha.

Kehtna künnitiim on kogemuste omandamiseks neljal korral osalenud ka Venemaa lahtistel künnivõistlustel, kus Puuorg saavutas 2015. aastal kolmanda koha. 2016. aastal võitis Kaspar Järvala välisvõistlejate arvestuses esikoha.

Tehnikafirmas Rodnas töötavad mehed on aktiivsed ka Eesti künnivõistlustel nii kündjate kui korraldajatena. Ka selle sügise Eesti künnivõistlused peetakse Kehtnas.