MAALEHT HANNOVERIS | Messil näeb kohe ära, kes kui palju laieneda kavatseb


MAALEHT HANNOVERIS | Messil näeb kohe ära, kes kui palju laieneda kavatseb
Foto: Lii Sammler

Hannoveri põllutehnikamess on indikaator selle kohta, millisel firmal on suuremad turuhõivamise plaanid. Need on ka messil suuremate stendide väljas.

Alati on suurelt esindatud muidugi Saksa oma tehnikafirmad. Nii oli ka seekord suur väljapanek Fendtil, kes muuhulgas näitas eriti pirakat kombaini. Sellele olid nad pannud ka vastava nimetuse - Idea.

Foto: Lii Sammler

Samuti on suurelt esindatud Claasi, Deutz-Fahri ja John Deere, kelle üks põhitehaseid asub Saksamaal.

Eriti ambitsioonikad laienemisplaanid on aga Amazonel. Sellest on varemgi juttu olnud ja näitusel vaid nähtu tõestas kuuldusi.

Foto: Lii Sammler
Seotud lood:

Samuti on näitus hea indikaator riikide kohta. Näiteks venelastel oli lausa oma paviljon. Küll väiksemat sorti ja ega seal tehnika osas ka midagi vaadata polnud, aga selle eest suhtlesid ja teenindasid seal snegurotskad, kellega näiteks Eestigi mehed ühispilti tegid.

Foto: Eestivili AS

Päris tehnika oli muidugi hallides, näiteks Rostselmasi kombainid ja maisiniidukid, Versatile traktorid ja ka näited uuest ühisprojektist, Belarusi tehasega koostöös valminud kombainist.

Foto: Lii Sammler

Väga suured turuhõivamise plaanid näikse olevat ka türklastel. Nemad pakkusid pea kõiki põllutöömasinaid, aga enamus tundusid olevat vanemat sorti mudelid.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare