PEIPSI SIBUL OOTAB | Peipsiääre vallas on ostjate ootel enam kui üheksa tonni sibulat

 (10)

PEIPSI SIBUL OOTAB | Peipsiääre vallas on ostjate ootel enam kui üheksa tonni sibulat
Foto: Peipsiääre vald

Sellel aastal on sibulahooaeg ilmade tõttu lükkunud kuu aega hilisemaks ning seepärast on ka sibulate müügiaeg lühemaks jäänud.

Aitamaks Peipsiääre valla sibulakasvatajaid on neid müügiinfo levitamisel toetanud nii Harku kui Saku vald, Kuusalu kodanikuühendus, Tallinna Haabersti linnaosavalitsus jt. Nüüd teeb seda ka Maaleht.

Soodsa hinnaga (1.50 eurot kg) Peipsi sibula tellimuse saab registreerida leheküljel www.peipsisibul.ee kuni 30.09.2017.

Sibul on pakitud 10 kg kottidesse ning tuuakse kohale kogukondades kokkulepitud paika, kuhu ostja tellitud mugulatele ise järele tulema peab.

Lisainfot saab küsida (või ka omaalgatuslikku otseabi pakkuda) Peipsiääre valla e-postiaadressilt peipsiaare@gmail.com või vallavanem Aleksandr Širokovilt (telefon 5029692).

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare