Põllumees, anna teada, kui ei jõua õigeaegselt sõnnikut laotatud!

 (4)

Põllumees, anna teada, kui ei jõua õigeaegselt sõnnikut laotatud!
Tahesõnniku laotamine.Foto: Raivo Tasso

Eesti Põllumajandus- Kaubanduskojani on jõudnud kuuldused selle kohta, et põllumeestel on tekkinud seoses keeruliste ilmastikuoludega probleeme sõnnikulaotamisega. Asjast parema ülevaate saamiseks ootavad nad põllumeestelt tagasisidet

Kaubanduskoda püüab hinnata probleemi ulatust, et anda seaduseloojatele Keskkonnaministeeriumis või Riigikogus tekkinud olukorra kohta tõest informatsiooni edasiste sammude planeerimiseks.

EPKK palub koheselt kõigil põllumeestel, kes ei jõua erakorralise sügise tõttu sõnnikut laotatud 1.detsembriks, vastata küsimustikule. Samuti ootame vastuseid neilt, kellel probleeme ei ole, et saada parem ülevaade olukorrast.

Küsitlus asub SIIN.

Praeguse olukorrast ülevaate ja tekkepõhjuste teada saamise kõrval kogutakse arvamusi selle kohta, kas sõnniku laotustähtaja varasemaks muutmine võiks ettevõtetele probleeme tekitada.

Andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Ettevõttega seostatav informatsioon on kättesaadav ainult EPKK keskkonnavaldkonna juhile Ann Riisenbergile ja EPKK keskkonnatoimkonna juhile Mae Alvistele. Kõigile teistele edastatakse andmed üldistatuna. Kui Teil on täiendavaid küsimusi, oleme valmis vastama!

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare