Viljelusvõistlusele registreerimise tähtaega pikendatiViljapõld
ViljapõldFoto: Andres Putting

Viljelusvõistluse korraldajad pikendasid hilise kevade tõttu võistlusele registreerimise tähtaega 9.juunini.

"Praeguse seisuga on kirjas 25 põldu," kommenteeris üks võistluse korraldajatest, Margus Ameerikas.

Enim on pakutud taliviljasid: rukis, taliraps, nisu. Võistlusele oodatatakse veel osalema suviviljapõlde, eelkõige põldhernes, põlduba jt.

Selleks et osaleda, valige välja oma parim põld, mille pindala on vähemalt 10 hektarit. Osaleda võib kuni kahe eri kultuuriga.

Registreerimisel andke teada põllumassiivi katastrinumber, kuna tänavu saavad osalejad oma võistluspõllust ka mullaanalüüsid.

Võistlusele esitatud põlde külastatakse juulis ning kohtunikud mõõdavad saagikust koristuspäeval. Tulemusi ja kogemusi lahatakse lõpuseminaril novembris.

Palun registreerige võistlusele enne 9. juunit kodulehel www.viljelusvoistlus.ee või meiliaadressidel lii.sammler@maaleht.ee, margus.ameerikas@balticagroestonia.com, tiiu.annuk@scandagra.ee või diana.salf@oilseeds.ee või edastage soov oma müügiesindajale.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare