Võõrale põllule eksinud traktor tõi tüli majja

 (1)

Võõrale põllule eksinud traktor tõi tüli majja
Foto on illustratiivne.Foto: Raivo Tasso

Sel suvel sõitis püsirohumaade hooldamisega tegelev Audla OÜ traktorist ekslikult võõrale põllumaale ja niitis umbes 3 ha ulatuses lisaks heintaimedele maha ka väiksemad kadakad.

Juulikuus aset leidnud juhtumi järellainetus pole aga ikka veel lõppenud, sest maaomanik soovib kahjutasuks summasid, mida kostja peab väljapressimiseks.

Intsident toimus Sander Saburile kuuluval Pöide vallas Välta külas asuval 7 ha suurusel kinnistul, mida samal ajal müüdi kinnisvaraportaalis 17 500 euroga kui inimtegevusest puutumata loodusega ehituseks või turisminduseks sobilikku maatükki.

Maaomaniku sõnul sõitis traktor töötava purustiga omavoliliselt üle umbes poolest talle kuuluvast kinnistust ja purustas kõik, millest traktori jõud üle käis, väiksemad kadakad täielikult, suuremad männid ja kadakad osaliselt.

Audla OÜ esindaja Kaido Kaasik ütles, et nende ettevõte on maaomaniku käest korduvalt vabandust palunud ja pakkunud erinevaid lahendusi tekkinud olukorra heastamiseks, kuid maaomanik ei ole ühtegi lahendust aktsepteerinud.

Kui suurt kahjutasu maaomanik eksinud firmalt nõuab, seda loe Saarte Häälest.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare