FOTOD: VIII Maalehe ja Maaspordikeskuse auhinnaturniir

 (2)
I päeva tulemused

Nädalavahetusel peetakse Maaspordikeskuse eestvõttel Jõgeva spordikeskuses kaheksas Maalehe maadlusturniir.

Tavakohaselt kestab Maalehe maadlusturniir kaks päeva ning lisaks matil rammu katsumisele on noortel võimalus näidata osavust ja jõudu kehalistes katsetes.

Kaalukategooriate kaupa mõõdetakse paremust lõuatõmbes, hoota kaugushüppes, joonejooksus, sillaringide tegemises ja nukuheites. Samuti toimub nii viktoriin kui selgitatakse parim kätelkõndija.

Maalehe maadluse esimese päeva tulemused

Kehalised katsed: rippes käte kõverdamine, paigalt kaugushüpe, sillaringid, joone jooks, nukuheide

Üldvõitjad:

Poisid

32 kg

1. Sven Tagu - MK Leo
2. Artturi Eemeli Reinio - Aberg
3. AL Bara Shopolaev - Korrus3
4. Aleksandr Grits - Ramm
5. Ivan Rist - MK Delta
6. Keiro Asu - Tulevik
7. Oti Timur Kirja - JMM

35 kg

1. Sander Tagu - MK Leo
2. Rainer Plaser - Korrus3
3. Pent Matti Mets - SK Nipi
4. Joel Visnapuu - V-Maarja
5. Timor Arusaar - JMM
6. Aron Arras - Tulevik


38 kg

1. Tristan Aleksandrov- Tulevik
2. Juhan Kristjuhan - Aberg
3. Karel Kuurmaa - JMM
4. Kristjan Jaago - V-Maarja
5. Karmo Karro - JMM
6. Nikolai Tarassov - Kuldkaru
7. Maksim Muratov - MK Delta
8. Mikk Martsepp - JMM

Seotud lood:

42 kg

1. Kristo Merilain - Korrus3
2. Robert Mhitarjan - Aberg
3. Nikita Shirokov - Kuldkaru
4. Georg Lumila - Aberg
5. Brent Bürkland - JMM
6. Sander Suitsberg - JMM
7. Hans Johannes Kallis - Ramm
8. Ryan Rohtmets - Ramm 7. Kennet Künnarpuu - JMM

46 kg

1. Hanno Käärik - Lapiti
2. Ekke Kõu Leitham - Korrus3
3. Raimond Uibo - SK Leo
4. Vjatseslav Saulits - Kuldkaru
5. Robin Lumila - Aberg
6. Karl - Heinrich Kajakas - JMM
7. Kristjan Kaldmaa - Ramm

50 kg

1. Alans Karuzins - Gulbene
2. Kirill Skiller - Kuldkaru
3. Ander Järv - Ramm
4. Ralfs Lukins - Ferrum
5. Romet Kask - V-Maarja
6. Eduards Ozolins - Ferrum

54 kg
1. Aleksei Saulits - Kuldkaru
2. Erik Arhipov - Korrus3
3. Erik Tšernikov - Kuldkaru
4. Rainers Lukins - Ferrum
5. Ranar Nõupuu - Aberg
6. Ragnar Kuurmaa - JMM

58 kg
1. Mattias Säärits - Ramm
2. Rolands Blums - Gulbene
3. Helar Okas - JMM

63 kg
1. Miks Jencitis - Gulbene
2. Jesper Männilaan - JMM
3. Rasmus Klaos - Ramm
4. Robyn Paulberg - SK Leo

69 kg
1. Edvin Kin - MK Nelson
2. Elmar Braks - JMM
3. Kevin Kreedemann - Tulevik
4. Kermo Kivioja - EMÜ SK
5. Pauli Nathan Jürgens - J.Kotkase SK
6. Maksim Tarassov - Kuldkaru
7. Kennet Künnarpuu - JMM

63 kg
1. Miks Jencitis - Gulbene
2. Jesper Männilaan - JMM
3. Rasmus Klaos - Ramm
4. Robyn Paulberg - SK Leo

76 kg

1. Andris Pent - V-Maarja
2. Mikk Sikkar - V-Maarja
3. Jako Kivimägi - Põltsamaa
4. Romel Seeman - V-Maarja
5 . Janis Adreans Kurmelovs - CSK Ferrum

85 kg

1. Martin Timberg - MK Leo
2. Richard Karelson - MK Nelson
3. Christopher Õun - J.Kotkase SK
4. Rudolf Pragi - Lapiti
5. Markus Kriiskütt - Lapiti
6. Rasmus Liisma - Aberg
7. Gabriel Alarich - JMM
8. Erko Lilletai - JMM

abs. Kg
1. Georg Kozarov - Aberg
2. Artur Rakitin - MK Delta

Tüdrukud

33 kg

1. Elisabeth Tikerpalu - Korrus 3
2. Mirelle Juninen - KSK Leo
3. Santa Indriksone - CSK Ferrum
4 .Laura Krasovska - CSK Ferrum
5. Mari-Leene Rosin - RAMM

44 kg

1. Jonete Visnapuu - V-Maarja
2. Eliise Ilus - Ramm
3. Karmel Karro - JMM

52 kg

1. Maarja Plaser - Korrus 3
2. Polina Sahno - SK Tapa

abs.kg

1. Abigail Tikerpalu - Korrus3
2. Tiia-Triin Tomson - SK Leo
3. Greeta Staal - SK Tapa
4. Nele Truber - Korrus3
5. Viktoria Vesso - EMÜ SK
6. Alina Antipova - Gulbenes KSP
7. Samanta Timpa - CSK Ferrum
8. Käroly Seemann - V-Maarja
9. Marta Pajula - SK Tapa
10. Ragne Kuurma - JMM

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare