VIDEO: Tugev tuul uputas välibasseini täielikult ning muutis seal ujumise ohtlikuksUjutus välibasseinis
Ujutus välibasseinisFoto: Bianca Mikovitš, Maaleht

Reisi lahkumiseelsel päeval alanud tugev tuul kustutas lootuse ookeani ujuma pääseda – lained lajatasid hirmsa jõuga vastu kaldarinnatist ning uputasid välibasseini sootuks.

Kuuldes, et ranna ääres olev avar tasuline bassein on veel alla jäänud, tuli esimeseks mõte, et reisikaaslased on millestki valesti aru saanud – ehitis on ju mitu meetrit ookeanipinnast kõrgemal.

Hoiatusest hoolimata teele asunud ujujad aga nägid, et olid tõesti rannariided asjata kaasa võtnud: nii põhjalikult uppunud välibasseini pole varem näinudki.

Tavapäevadel päevitamiseks mõeldud basseiniserv oli tubli kaks meetrit vee all ning lained tõid üha uut veelisa.

Piletikiosk oli aga avatud ning seal tööl kolm naist. „Oleme iga päev lahti,“ kinnitasid nad. Veetõusu nad mingiks imeks ei pidanud, seda ikka juhtuvat.

Küsimusele, et kui nad juba avatud on, kas siis ka pilet müüakse, vastasid nad siiski eitavalt. Ujuda siiski nii vett täis basseinis ei saa!Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare