Põlvamaal peeti traditsioonilised kolme valla mängud
Volbriõhtul, 30. aprillil toimusid Saverna kooli staadionil kolme valla – Valgjärve, Kõlleste ja Kanepi – mängud. Osalejaid oli kõikidest valdadest. Võistkondadesse kuulusid valdade territooriumil elavad ja töötavad inimesed, valdade territooriumil asuvate koolide õpilased ja spordiklubide liikmed, kokku ca 300 inimest.
Kolme valla mängude korraldamise eesmärgiks on hoogustada sportimist maaelanikkonna hulgas, mängude traditsiooni kolme naabervalla, Kanepi, Valgjärve ja Kõlleste vahel ning selgitada välja mängude võitjad võistlusalade kaupa ja parim vald, kes saab rändkarika.
Mängude kavas oli: veidi teistmoodi jalgpall, perevõistlus ja tänavakorvpall, pimevõrkpall ja teatejooks, mälumäng ja vallavanemate võistlus.
Alade võitjad ja valdade paremusjärjestus:
VEIDI TEISTMOODI JALPALL:
1. koht - Kanepi noored ( DeiviKoppel, Viivian Veski, Tauno Pettai, Janar Tamm, Karel Keldu)
2. koht - Kõlleste 2 ( Tanel Kährik, Lenna Juhkam, Kaido Kuldmägi, Anu Kuldmägi, Raul Rammul)
3. koht - Kõlleste 1 ( Liisi Juhkam, Andreas Pikki, , Rainer Malin, Greete -Liis Kalda, Keil Ootsing)
TÄNAVAKORVPALL:
1.koht- Saverna (Reijo Raig, Risko Eit, Kaidar Taal)
2. koht - Valgjärve VP ( Marko Ani, Ander leib, Taavi Ott)
3. koht - Kõlleste 2 (Keil Ootsing, Greete-Liis kalda, Ralf Malin)
PIMEVÕRKPALL:
1. koht - Valgjärve 3 ( Sten Väise, Karl-Johannes Lehtmäe, Keili Taal, Kaidar Taal)
2. koht - Valgjärve 1 ( Signe Sada, Arne Ermel, Jandra Mölder, Indrek Miller )
3. koht - Kanepi 2 ( Sven Hallap, Steven Hallap, Keio Laarman, Kärt Laarman)
PEREVÕISTLUS:
1. koht - "Midagi huvitavat" ( Irene Varul, Vaido Varul, Tormi Säärits)
2. koht - "Moodne" ( Imre Gabriel, Mikk Järv, Urmas Kivirand)
3. koht - "Kõlleste Kotkad" ( Annika Kiristaja, Tiia Pentsa, Marcus Adamson)
ÜLESANNETEGA TEATEJOOKS:
1.koht - Kõlleste 2 ( Raine Lahtvee, Jüri Härtsmann, Anette Ojarand, Karin Ojarand, Maris Soo, Lauris Lahtvee)
2. koht - Kõlleste 1 ( Kadri Treffner, Ly Vätson, Mati Traat, Raul Rammul, Kerli Koor, Jüri Härtsmann)
3. koht -Kanepi, " Hellad Ellad" (Riina Reest, Elle Viss, Sille Viinalass, Oksana Ševtšuk, Henry Zoludev, Aigi Zoludev)
MÄLUMÄNG:
1. koht ( 32 punkti) - Valgjärve ( Tiina Hoop, Tuulike Mölder, Karin Luiv, Aike Meekler, Indrek Hoop)
2. koht ( 31 punkti) - Kõlleste ( Piret Rammul, Andrus Seeme, Raul Rammul, Ly Vätson, Jõri Härtsmann)
3. koht ( 29, 5 punkti) - Kanepi ( Meelis Vahtramäe, Eve Kõva, Linda Jalas, Birgit Kaleva, Kristi Kahar)
Vallavanemate luuavise:
1. koht Andrus Seeme
2. koht - Mikk Järv
3. koht - Kaido Kõiv
Discgolfi visked vallavanematele:
1. koht - Andrus Seeme
2. koht - Kaido Kõiv
3. koht - Mikk Järv