Maaleht kogus sotsiaalmeedias oma lugejatelt fotosid kevademärkidest. Vaata galeriist, milliseid pilte saadeti ja jälgi Maalehte sotsiaalmeedias, et teinekord isegi saata! Alati võib kommentaariumisse ka pilte juurde lisada.

Maaleht

Olgu tegu miljarditehase või väikese kujukesega, Eesti inimene ei lase naljalt midagi ilma kodanike kaasamiseta püsti panna. Proovi, kas oled vääriline kogukonnaliige ja suudad oma aiataguse puhtana hoida!

Toom Tragel,
Bianca Mikovitš,
Mari Kartau

Viroloogid on nentinud, et COVID-19 on hooajaline haigus ja suurem maraton käib seetõttu ilmselt kevadeni. Samas on teadlased rõhutanud sedagi, et kuum ja kuivus viirusele üleliia palju korda ei lähe.

Eva-Lotta Kivi

Tellijale

Sisuturundus
Sisuturundus

Oksjonil on hetkel kokku 37 metsakinnistut, kokku 338 hektarit ja 1 580 500€ väärtuses. Oksjonil pakkumise esitamise tähtaeg on 01. märtsil kell 14.00. Kõigi oksjonil olevate kinnistute ja raieõigustega saab tutvuda Timber.ee oksjonikeskkonnas.

Sisuturundus
Sisuturundus

Õrn käenahk võib saada külmakahjustusi juba vähese õues oldud aja jooksul. Selle tunned ära kui käenahk ketendab, punetab, on valulik või lausa katki. Soojad, vastupidavad ja mugavad kindad kuluvad talvel kõikjal marjaks ära: autos, kodus, tööl, suusarajal, kelgumäel ja tänaval!

Sisuturundus
Sisuturundus

Tehnilise sooja pesu peamine ülesanne on külmades tingimustes aktiivse tegevuse harrastaja nahapinna kuivana hoidmine. Ei ole vahet, kas tegeled parajasti spordiga, teed tööd või hullad lastega kelgumäel.

| TEATER |Peterburist pärit lavastaja Dmitri Jegorovi sõnul ei ole praegu aeg publikule negatiivseid emotsioone vägisi kaela määrida. Aasta on nagunii olnud täis hirme ja üksindust. Seepärast on tema KGB-lugudes – Vaba Lava kuraatorprogrammi raames ning koostöös ERMiga – üsna palju naljakat ja enese...

Margus Mikomägi

| Piibujutt | Tallinn-Nõmme |1942. aasta sügisel kuulutati Rahumäe algkoolis välja värvilise metalli kogumise kampaania. Selgitati, et Suur-Saksamaa sõjatööstusel on puudus vasest, tinast ja alumiiniumist. Kogujad saavad riigilt kingituse!

Täna saavad maaeluministeeriumi aktusel oma autasud – pronksist pullikud – kätte Eesti parimad loomakasvatajad. Eelmise aasta tulemuste eest valis MES parimaks lihaveisekasvatajaks Ohtla Lihaveis OÜ juhataja Mariliis Vahari Läänemaalt ning parimaks piimakarjakasvatajaks Tiit Niilo Nopri talu Võrumaa...

Lii Sammler

Õmblustöö ei pea alati olema väga keeruline, eriti siis, kui tegu on esemega, mida iga päev kasutatakse ja sageli välja vahetatakse. Selline praktiline ese on näiteks pajalapp.

Pille Hermann