VIDEO | Vaata, millega sisustab oma imelist suve näitleja Guido Kangur


Eesti suurim ühismatk RMK matkaradadel on täie hooga käima läinud ja sel puhul toimub ka kümmekond kaunist metsakontserti, mille programmi on kokku pannud näitleja, muusik ja metsakontsertide kunstiline juht Guido Kangur. Uurisime Guido käest, millega te ise oma suve on sisustanud ja kui suureks matkaselliks end peab.


Suvi on näitlejate jaoks kiire, ent samas huvitav tööaeg, kus saavad kokku erinevad teatrid ja näitlejad ning tehakse ühiseid tükke. Guido Kangur on aga sel suvel teatri kõrvale jätnud ja nautinud puhkust.

“Ma pean end ise küll keskmisest suuremaks matkaselliks,” tõdes Kangur ning lisas, et plaanib kindlasti lastega sel suvel ka ise RMK matkaradasid külastada.

Näitleja arvates ei ole nii fantastilist suve Eestis väga pikka ega nähtud ja õnneks on ta seda ka nautida saanud. RMK metsakontsertide ettevalmistamisel lähtus Kangur sellest, et kuulajale pakkuda meeldivat, aga ka põnevat ja harivat elamust. 

RMK suure ühismatka jooksul toimub 17 kontsert-õhtut üle kogu Eesti. Guido Kanguri juhitud esimene metsakontsert toimus Pähnis ning järgmine saab olema juba Värskas, kuhu tuleb rääkima näitleja Anne Veesaar.


Kavaga saab tutvuda RMK100 kodulehel.