Märjamaa Vikat võttis hooajast osa kahe võistkonnaga. 1. ring Tartus 30.04 (Vikat EMV arvestuses II koht), 2. ring Uudeülas 14.05 (Vikat II koht), 3. ring Tallinnas 11.06 (Vikat EMV arvestuses III koht), 4. ring Märjamaal 1.09 (Vikat III koht).

Finaalturniiril Tallinnas, 25. septembril oli poolfinaali vastaseks Tallinn Sharks, keda võideti 28 : 7. Teises poolfinaalis võitis Tartu Lelo, kes ühtlasi oli ka põhiturniiri võitja, Uudeküla Bulldogsi 41 : 7.

Finaalis mängiti Tartuga, survestasime kaitsemänguga ja poolaja võitis Vikat. Peale pausi aga harutati hea söödumänguga kaitsesse augud ning konfliktse vastasseisu tulemusel eemaldati mõlemast võistkonnast üks mängija. Edasi dikteeris mängu Tartu, vikatid 2. poolajal punktilisa ei saanud ning lõppskoor 31 : 10.

5.-6. koha mängus võitis Vikati noortevõistkond Narva Patriotsi 35 : 14.

Südasuve nädalavahetustesse mahtusid ka kaks rannaragbi turniiri. Meie klubi korraldatud Pärnu Rannaragbi Festival 2011 võitsime ülekaalukalt ise, duubelmeeskond sai 5. koha.

6. augustil Vabaduse väljakul toimunud suurejoonelisel WETT International Rugby Cup 2011 üritusel olid finaalis Venemaa klubid, Vikat oli 5.-6. koha mängus üle Valmiera Phoenix'ist. 30. oktoobril peeti Märjamaal hooaja lõpetamise puhul sõpruskohtumine Ragbi XV reeglite järgi Tallinn Sharksiga (15+15 mängijat väljakul, mänguaeg 2x40 minutit). Väga tasavägises ja eriti intrigeeriva lõpuga mängus oli Vikat parem 14 : 12. Suur kraaps ja kummardus kõigile, kes kohal olid ja omadele kaasa elasid!

Et minna uuel aastal edukalt võistluskalendrile vastu, siis klubi treeningud jätkuvad Märjamaa Metsanurga võimlas pühapäeviti kell 13 ja nädala sees Tallinnas, hetkel fikseerimata kunstmurukattega väljakul. Märjamaa Vikat RFC tänab Andres Elmikut ja Eino Väljaotsa, kes on võimaldanud koduste mängude pidamist MG staadionil, samuti Märjamaa Spordiklubi, et saame treenida talvekuudel.

Ühtlasi ootame uusi noormehi treeningutele, kuna aasta tagasi liitunud mängijad kogesid mitmeid võidumänge liigas ning pakkusid aastaid mänginud koondisemeestele üllatuslikult head konkurentsi.

Meie võistkondade koosseisud lõppenud hooajal olid järgmised. Vikat I: Madis Sihimets, Rainer Koppel, Kimmo, Kokemägi, Kaarel Kokemägi, Karl-Henry Korjus, Rait Thomberg, Arseni Voropajev, Marvin Üürike, Kristjan Seiman, Matti Vanaisak, Viljar Lumi, Margus Soome, Ardo Arusaar.

Vikat II: Jürgen Jaago, Roland Kalso, Christopher Muhuste, Keir Pool, Ardi Orgussaar, Rasmus Olander, Maarjo Üürike, Jörgen Järve, Vahur Allveer. Klubi tegemistega saab kursis olla meeskonna Facebooki lehel ja www.marjamaarfc.org