Magnus Karofeld, Mark Oliver Roosnupp ja Jan Kokla Sunderlandi kodustaadionil Stadium of Light. Foto: erakogu

Koos treener Mart Poomiga veetsid poisid Poomi endises koduklubis ja selle akadeemias nädal aega, mille jooksul treeniti nii omavanuste poiste (U15 ja U16) kui ka vanemate poiste (U17 ja U18) võistkondadega ning osaleti mõnes sõprusmängus.

FC Nõmme Unitedi noormängijad Mark Oliver Roosnupp ja Jan Kokla mängisid Sunderland AFC Akadeemia U15 meeskonna eest sõpruskohtumistes nii Blackburn Roversi kui ka ühe Austraalia klubi vastu, kelle võrku õnnestus Mark Oliveril ka kaks väravat lüüa.

Lisaks intensiivsetele treeningutele ja mängudele tehti poistele Akadeemia füsioterapeutide poolt ka erinevaid meditsiinilisi ja üldfüüsilisi teste ja katseid. Samuti õnnestus poistel koos Mart Poomiga külastada Sunderlandi kodustaadioni Stadium of Lighti, kus vaadati väljakuperemeeste Premier League kohtumist Wolverhampton Wanderersiga.

FC Nõmme United ´97 ründaja Mark Oliver Roosnupp Sunderlandi särgis.
Foto: erakogu
Mai alguses saabusid Sunderland AFC Akadeemia managerilt Ged McNameelt personaalsed kirjad kõigile poistele ja nende vanematele. Manager andis tagasisidet Sunderlandis veedetud nädala osas ja kiitis poiste professionaalsust. Kõige rohkem avaldas inglastele muljet FC Nõmme United ´97 ründaja Mark Oliver Roosnupp, kes kutsuti ka uuele proovile.
Foto: erakogu