82-aastane proua nautimas seikluspargi atraktsiooni. Foto: Tartu Seikluspark

„Idee tekkis 2011. aastal ning peagi küsisime linnavalitsuselt, kas saaksime selle maatüki rentida. Sama aasta oktoobris saime loa ning 2012. aasta jaanuaris algas ehitustöö," ütles seikluspargi juhtaja Ragnar Kekkonen.

Seikluspark avati 12. juunil ning esimesel suvel külastas seda ligi 15 000 inimest. Talveperioodil lisandus veel 7000 klienti. Park tegutsebki aastaläbi ning pea iga ilmaga. Vaid suure äikesega ei lasta inimesi radadele.

„Meil on tegevusi nii lastele, täiskasvanutele ning isegi pensionäridele. Meie kõige vanem klient on siiani olnud 82-aastane proua, kes pidas siin oma sünnipäeva," meenutas Kekkonen. Korraga on 2,7 hektari suuruses pargis olnud maksimaalselt 700 inimest.
82-aastane proua pidas Tartu Seikluspargis oma sünnipäeva.
Foto: Tartu Seikluspark

Lastele (3-6 aastat) on pargis kaks pikka rada, täiskasvanutele neli. Lisaks saab siin teha pikka õhusõitu, kasutada kiirusrada ning mängida miniarenal erinevaid pallimänge. Olemas on ka ronimissein.

„Veedad meie juures mõned tunnid ja siis saad edasi minna näiteks ERMi, mis asub siin lähedal," soovitas Ragnar Kekkonen.
Asukoht: Narva mnt 126. Kesklinnast 15-minutise jalutuskäigu kaugusel. Seikluspargi juurde sõidab kesklinnast buss nr 7.
Vaata lisa ka Tartu Seikluspargi kodulehelt.

View Larger Map