Artur Rinne oli Eesti laulja ja režissöör, kelle optimistlik, mehelik ja selge diktsiooniga bariton kõlas nii ooperi kui ka opereti laval. Oodatud olid tema estraadilaulud nii laval kui teleekraanil. Hinnatud olid tema režissööritööd. 1. oktoobril 1956. aastal sai Artur Rinnest režissöör televisioonis, kuhu ta jäi tervelt seitsmeteistkümneks aastaks. Tema taktikepi all valmisid paljud vaatajate südameid võitnud telesaated ja telefilmid. Ta portreteeris oma aja tipptegijaid.

Fotonäitusega tutvustame meistri lavarolle, teleesinemisi ja tööd televisioonis. Näituse koostamisel kasutasime ERRi fotoarhiivist Anton Muti, Heidi Maasikmetsa, Valdur Vahi, Juhan Tuvikese ja Ürgo Mürgi töid. Näituse tekstide koostamisel oli suureks abiks teleajaloo sisuline interpreteerija Voldemar Lindström.

Näituse avamine on mõeldud justkui Artur Rinne kohtumisena oma sõprade ja teekaaslastega. Aga ka muheda ajalootunnina tänasele noorele põlvkonnale. Artur Rinne toonased töökaaslased ja sõbrad Dea-Mai Küla, Mati Põldre, Norma Jõekalda, Voldemar Lindström, Hugo Hiibus mäletavad ja kõnelevad sellest; oma isast räägib tütar Mallika. Meenutusi muusikas pakub Voldemar Kuslap. Kohtumist juhatab Mai Mikiver ERR muuseumist.