Nazar Altorv ja kontserdikorraldaja Pille Lill Meie Keskel

Vabaduse väljakul Jaani kiriku ees oli esimesel päeval avatud festivalitelk, kus vaba sissepääsuga kontsertidel esinesid erinevate muusikakoolide, Tallinna Muusikakeskkooli ja EMTA andekad muusikud.

Igal täistunnil algas uus kontsert. Esinejad kuulutas välja ning vestles publiku ja esinejatega mõnusalt sõbralikult festivali korraldaja Pille Lill ise. Kuna publiku hulgas oli hulganisti turiste, oli kasutusel vahelduvalt nii eesti, vene kui inglise keel. Kell 15.00 alanud blokis esines meie kooli õpilane Nazar Altorv. Algatuseks mängiti kolm lugu koos Kohtla-Järve Kunstide Kooli klarnetipoisiga ning siis jätkas Nazar üksinda. Kava oli festivalile kohaselt keerukas ja tehniline. Kuna Nazar ei ole ka suvel klaverimängu unarusse jätnud, jagus esitatavat repertuaari küllaldaselt. Publik võttis esinemise väga soojalt vastu - ei olnud kitsi aplausi ega kiiduhüüetega. Kui Nazar lõpetas, võtsid esinemisjärje üle Kehtna Kunstide Kooli tüdrukud Evita Lohu ja Hanna-Liisa Kuusing.

Kontsert oli igati elamusi pakkuv. Imepärane oli kuulata väga noori ja andekaid muusikuid. Kui juhtus ka väiksemaid apsakaid, siis need jäid noorusvärskuse varju. Pille Lill tänas kõiki lastevanemaid, kes oma lapsed muusikakooli õppima on suunanud, sest see on nii kaunis tee.