Rain Kochi stiilinäide Maardu Kevad 2011 võistlusel Rae Sõnumid

Anname võimaluse Rae Sõnumite lugejatele juba varakult Rainiga tuttavaks saada, et poolehoidjaskond pidevalt kasvaks ning lisanduks uusi toetajaid eduka sportlastee alguses olevale noormehele.

Rain alustas motospordiga tegelemist juba nelja-aastasena, esimene oluline saavutus tuli juba paari aasta pärast, kui ta kuuesena Eesti Meistrivõistlustel aastal 2002 tuli 50 cm3 klassis kolmandaks.

Tema senini parim koht on aastal 2007 Euroopa Meistrivõistluste 6. koht 65 cm3 klassis ning parim koht Maailma Meistrivõistlustel 2004. aastal saavutatud pronks 50cm3 tsikliga

Sellel aastal oli Rain Eesti Meistrivõistlustel olnud MX 2 juuniorklassis esimene ja talikrossis teine. Jäärajasõidus kuuluvad talle nii eelmiste kui ka üle-eelmiste Eesti Meistrivõistluste meistritiitlid ning üle-eelmisel aastal ka võidukarikas jäärajasõidust. Raini eeskujuks on itaalia motokrossisõitja kuuekordne maailmameister Antonio Cairoli, kes on talle inspiratsiooniallikaks ning on mõjutanud ka tema soovi jõuda professionaalseks motokrossi sõitjaks ja saada kunagi ka maailma tipptegijate hulka maailmameistrivõistluste karusellile. Täna treenib Rain tsikliga kolm korda nädalas ja sellele lisaks käib kolm korda nädalas jõusaalis ning Antonio Cairolilt isiklikult saadud autogramm annab ka rasketeks hetkedeks jõudu.

Rain sõidab Jakoch Racingu klubis, kus teda on toetanud Jakoch Agro, Jakoch, Volvo, Baltic Agro, Valvoline ja Kivimäe Agro. Soovime edu sellele andekale 16-aastasele noormehele, kes nüüdseks on juba motokrossi sõitnud 12-aastat!

Jüri Gümnaasium on tuntud oma sportlikkuse poolest olles mitmete vabariigis tippu jõudnud sportlaste kasvulavaks. Teadatuntud on sellest vabariigi ühest suurimast koolist võrsunud peotantsijad, jalgratturid, aga ka mitmed tehnikaspordialade tähed.
__________________________________

Rain Koch'i saavutused
2002 Eesti MV 50 cm3 tsiklitel III koht
2004 MM 50 cm3 tsiklitel III koht
2007 Euroopa MV 65 cm3 VI koht
2009 Motokross Eesti MV 85 cm³ III koht
2010 Jäärajasõit Eesti MV 85 cm³ I koht
2010 Talimotokross Eesti MV 85 cm³ I koht
2011 Jäärajasõit Eesti MV 85 cm³ I koht
2012 Eesti MV MX2 juunior klassis I koht
2012 Eesti MV talikrossis II koht