Pilt on illustreeriv Delfi lugeja foto

Kohale oli tulnud 114 maadlejat 12 klubist. Maadlusklubist Juhan oli väljas 30 maadlejat. Mõnele oli see esimene võistlus aga mõni oli juba vana tegija.

Võistluste avamisel anti kahele Juhani klubi maadlejale üle tänuplaat, kuna nad on otsustanud tippmaadlusega hüvasti jätta. Need mehed on üheksakordne Eesti meister Olari Suislep ja Eesti meister ning paljukordne medaliomanik Andrus Spiridonov. Märjamaa poistest said esikoha Silver Roosileht (vanuseklassis 2001.a sündinud ja nooremad, üle 40 kg). 1995-1996. aastal sündinud poiste kehakaalus 55 kg võitis Markos Merisalu ja sama vanade raskekaakaalus Joonas Andessalu.

Teiseks tulid oma kaalukategoorias Ardo Pajur, Janari Kuusemets ja täiskasvanute -84 kg kaalus Margus Soome. Kivi-Vigalasse läks üks esikoht, selle võitis kõige nooremate ja kergemate poistega jõudu proovinud tüdruk Heily Tiitus. Vana-Vigala maadlejatest said esikoha oma kehakaaludes: Andreas Välis, Marek Lainela, Karlis Kaldma, Raido Liitmäe, Kristjan Krasnikov, Marko Piir ja Ardo Arusaar.

Veel saab maadlustulemusi lugeda www.mkjuhan.ee koduleheküljelt.