Virtsu kooli võrkpalliväljak - üks 2014. aasta rahvahääletuse võitjatest Foto: Credit24 Rahvaliiga

„Pea nädal aega kestnud Võrguplatsid korda! konkursi rahvahääletus selgitas välja need neli kohta, mis tänu piisavale häälesaagile samuti võrkpalliplatsi varustuse endale kindlustasid. Kõige enam kogus hääli Läänemaal Hanila vallas asuv Virtsu Kool, kes on konkursist  ka varasemalt osa võtnud. Võrkpalliväljakud tulevad tänu rahva antud häältele veel Võrumaale Urvaste valda Uhtijärve külas asuva  järve äärde, Pärnumaale Paikuse vallas asuvasse terviseparki ja Võrumaale Rõuge alevikku Suurjärve ja Kaussjärve vahelisele alale. Kokku andsid Delfi lugejad Võrguplatsid korda! konkursi kümnele rahvahääletusel osalejale 8652 häält," kommenteeris hääletustulemusi Credit24 Rahvaliiga konkursi Võrguplastid korda! projektijuht  Robin Ristmäe.

„Palju õnne kõigile platsi saajatele ja tänan kõigi korraldajate nimel ka igat avalduse saajat - meelt ei tasu heita, sest konkurssi plaanime jätkata senikaua, kuniks korrastamata platse Eestimaal leidub. Selleks, et konkurss on teoks saanud, soovin Eesti Võrkpalli Liidu nimel tänada projekti eestvedajat Credit24-ja, inventari valmistajat Tavepro OÜ´d, transpordipartnerit HRX Logistic´s ja meediapartnereid portaali Delfi Eesti Elu ning Raadio Elmar," lisas Ristmäe.

Võrguplatsid korda! rahvahääletuse tulemused on järgmised: 

Virtsu Kool 17,3%
MTÜ Noorteklubi Urvaste valla NOORED 15,8%
Paikuse Spordikeskus  15,5%
Noorsooühing Rõuge Noorteklubi 14,1%
Tuisuliiva puhkemaja 11,5%
MTÜ FC LELLE 8,3%
Tallinna Õismäe Gümnaasium 5,2%
Turba Gümnaasium 4,5%
Lääne-Nigula Vallavalitsus 4,7%
MTÜ Vinni Valla Noored 3,2%

26.  mail selgusid need  kaheks žürii poolt väljavalitud kohta, mis said võrkpalliväljaku varustuse ilma rahvahääletusel osalemata. Võrkpalliväljakud rajatakse ka Kadrina paisjärve äärde (Lääne-Virumaa),  Keava alevikku (Raplamaa), Liimala külla, Lüganuse valda (Ida-Virumaa), Järva-Jaani järve äärde (Järvamaale), Laitse külla, Kernu valda (Harjumaa), Muraste külla, Harku valda (Harjumaa), Klooga alevikku, Keila valda (Harjumaa) ja Õrsava külla, Värska valda (Põlvamaa).

Kõik Võrguplatsid korda! võitjad ja osalejad leiab ka uuest mobiilirakendusest „Eesti Võrkpall", mille eesmärgiks on kaardistada tulevikus ära kõik võrguväljakud üle Eesti. Rakendus töötab Android ja iOS platvormidel alates versioonidest 2.3 ja 7.0.4., mille saab alla laadida Playstore'ist otsingusõna "võrkpall" abil või iPhone'i puhul kasutades aadressi http://m.volley.ee/. Uude mobiilirakendusse saab igaüks lisada ka oma võrkpalliväljaku.

Konkursi osalustingimused leiab aadressilt www.volley.ee/vorguplatsidkorda. Credit24 Rahvaliiga tegemistel tasub silma peal hoida ka Credit24 Rahvaliiga Facebooki lehe vahedusel.