Esimesel alal - kaugushüppes oli haarav duell Kristjan Krimbergi ja Mihkel Muinasmaa vahel. Võitjana väljus kuusalu noormees Milhkel Muinasmaa, kes parimal katsel hüppas 5.99, mis on Kernu staadioni rekordiks. Meie Kristjan hüppas 5.93. Kolmanda tulemuse hüppas välja Kuldar Paju 5.52. Odaviskes saavutas Kuldar kolmandal katsel arvestatava 49.82 ja 586 punkti. Mihkel Muinasmaa viskas 800 grammist oda 44.09 ja Kristjan Krimberg 40.91.

200m jooksus saavutas väga hea ajaga esikoha Kristjan Krimberg 23.98. See on ka uus Kernu saadioni rekord. Korralikud ajad jooksid välja Mihkel Muinasmaa 25.87, Kuldar Paju 26.48 ja Madis Loorents 26.93.

Kettaheites dualleerisid Madis Loorents ja Kuldar Paju. Lõpuks jäi neid lahutama 15cm. Madis 36.98 ja Kuldar 36.83. Üle 30 m heitsid 2 kg ketast veel Mihkel Muinasmaa ja Kristjan Krimberg vastavalt 34.66 ja 30.37. 1500m jooks kujunes taktikajooksuks, kus võistlejad püüdsid hoida oma positsioone.

Parima aja jooksis välja Mihkel Muinasmaa 5.08.31. Kokkuvõttes saavutas esikoha Kuusalu 18 aastane tulevikulootus Mihkel Muinasmaa 2691 punktiga. Kernu valla meistriks tuli Laitse noormees Kristjan Krimberg 2489 punktiga, kes edestas napilt Kuldar Paju, kelle kontosse jäi 2454 punkti. Kernu valla kolmanda koha karikas jäi Madis Loorentsile 2142 punktiga. Võistluse tegi edukalt läbi ka 60 aastane Arvo Soosalu, hüppas sealjuures kaugust 4.09. Järgmisel aastal on plaanis korraldada võistlus kevadel ja võib-olla kõrgemal tasemel.