Delfi

23. juunil algusega 11 Kaiu miniareenal pallimängude mitmevõistlus võrk-, korv- ja jalgpallis. Võistkonna suurus neli mängijat. Oma osavõtust andke palun teada hiljemalt 19. juuniks telefonil 5340 8534

23. juunil kell 21 JAANITULI Kaiu jaanitule platsil. Rammumehe võistlus, köievedu jpm. Kell 22 süütame tule ning kuulame muusikat või tantsime hea muusika saatel. Avatud baar.

28. juunil algusega kell 18 Vahastus Alar Akkatuse II mälestusvõistlus tuletõrjespordis. Läheme kohale, et nautida toredat ettevõtmist ja meenutada neid, keda meie kõrval enam ei ole.

Kaiu valla suvemängud Kablis 5.- 7. juuli. Vajalik eelregistreerimine hiljemalt 1. juuliks telefonil 5340 8534.

Kuimetsa Rahvamajas

1. juunil kell 12 tähistame LASTEKAITSEPÄEVA Lapsi lõbustab päikeseliste mängudega LÕBUS KLOUN. Üheskoos saab meisterdada, nuputada ja trallitada koos vanematega. Kõigile lastele auhinnad ja väike üllatus. Kaetud ka snäkside lauake. Ilusa ilma korral oleme väljas! Olete kõik oodatud koos oma võsukestega, et üheskoos maha pidada üks vahva pidu!
Võimalik lasta teha ka näomaalinguid - 0,50 senti väike ja 1 euro suurem maaling.

11. juunil kella 16-18 kasutatud riiete müük.

Müüja on Pärnumaalt. Hind soodne ja kaup korralik.

23. juunil Kuimetsas JAANITULI.

Tantsuks mängib ansambel HOIA ja KEELA. Täpsemat infot jälgige hiljem Kaiu valla kodulehelt, facebookist ja kohalikest reklaamidest!