Kuhu minna novembris
Sadolin Spordihoone
www.sadolinspordihoone.ee
9. novembril kell 9.30 Koolisport
Rahvastepall
10. novembril kell 17.00 G4S Korvpalli Meistriliiga
TYCO Rapla -Tarvas
17. novembril kell 19.00
„Sündinud Raplamaal"
18. novembril kell 14.00
Jalgpalliturniir (2004.-2005. a)
20. novembril kell 19.00 Balti liiga
TYCO Rapla -TTÜ
22. novembril kell 9.00 Koolinoorte 5.-7. kl
MV korvpallis
24. novembril kell 14.00 Naiste meistriliiga
AmEst Rapla - Audentese SG/Noortekoondis
24. novembril kell 17.00 G4S Korvpalli Meistriliiga
TYCO Rapla - KK Pärnu
27. novembril kell 9.00 Koolisport
Korvpall
27. novembril kell 19.00 Tüdrukute korvpall
AmEst Rapla - Audentese SK
1. detsembril kell 17.00 Naiste Karikamäng
AmEst Rapla - Tartu Ülikool
2. detsembril kell 11.00
Tüdrukute A-klassi mängud
4. detsembril kell 19.00 G4S Korvpalli Meistriliiga Rapla Keskraamatukogu
TYCO Rapla - Tallinna Kalev
www.raplakrk.ee
Näitused:
Saima Randjärve maalinäitus „Kõnetused"
saalis
Tiina Toome kiriloomad ja käpiknukud
vitriinis
Fotosid vanast Raplast
fuajees
RVG algklassiõpilaste tööd
lasteosakonnas
Teavikute näitused: Maagiline maailm
kojulaenutuses
Eesti lastekirjanduse tõlkeid
kojulaenutuses
Astrid Lindgren 105
lasteosakonnas
Terveks looduse abiga
lugemissaalis
Üritused:
13. novembril kell 17.30
Elust ja armastusest vestleb Vahur Kersna
27. novembril kell 17.30
Muinasjutuõhtu mudilastele
4. detsembril kell 17.30
Jõuluootusest toas ja õues: ideid jagab Mariann Roosla
Raamatukogu avatud: Rapla Kultuurikeskus
E-R 11.00-19.00
L 10.00-16.00
Reedel, 30. novembril raamatukogu suletud - koristuspäev
1. detsembril viivisevaba päev
www.raplakultuur.ee
10. novembril kell 11.00
TEDx Tartu konverentsi ülekande ühisvaatamine
TEDx konverentsil esinevad kirjanik Jaan Kaplinski, vaimufilosoof Bruno Mölder, näitleja Jaak Prints, keemik Rainer Küngas ja mitmed teised silmapaistvad inimesed meie ümbert Valgre toas
Tasuta
17. novembril kell 11.00
Peterburi tsirkus
Piletid eelmüügis 2 € ja 3 € 18. novembril kell 9.00
Sügislaat
Kultuurikeskuse taga
20. novembril kell 19.00
Tantsuetendus „PUNG"
Kammersaalis
Idee ja lavastus: Renate Valme
Piletid eelmüügis 3 € ja 5 €
23. ja 30. novembril
Organismi diagnostika
Info telefonil 502 7720
23. novembril
Vana Baskini Teatri etendus „Mina hakkan peaministriks"
Osades: Raivo Rüütel, Kadri Adamson, Marika Korolev, Egon Nuter, Raivo Mets, Tõnu Kilgas ja Janek Sarapson
Piletid eelmüügis 9 € ja 11 €
24. novembril kell 18.00
Tule ja tantsuetendus
Idamaised tantsud, flamenko, mustlastantsud ja tuleshow
Pilet 5 €
27. novembril kell 19.00
Mõttemustrite vägi ehk jutuõhtud ajamaastikul
Õhtu Fred Jüssiga
Pääse 5 €
28. novembril kell 19.00
Segakoor Rello kontsert Dirigent Thea Paluoja
Tasuta
29. novembril kell 19.00
„Ürgmees"
Monotükk kahes vaatuses
Peaosatäitja Carl Alas
Pilet eelmüügis 2 €
29. novembril kell 10.30 EELK Rapla Maarja- Magdaleena kogudus
Doonoripäev
www.eelkrapla.ee
Pühapäeval, 11. novembril kell 12.00
Jumalateenistus ja koguduse täiskogu koosolek uue nõukogu valimiseks järgmiseks neljaks aastaks
Ootame kõiki koguduse liikmeid valima!
Pühapäeval, 18. novembril kell 12.00
Jumalateenistus leerilaste õnnistamise ja uue nõukogu ametisse seadmisega, laulab segakoor
Pühapäeval, 25. novembril kell 12.00
Igavikupühapäeva jumalateenistus
Mälestame kõiki lõppenud kirikuaasta jooksul lahkunuid, mängib pasunakoor
Laupäeval, 1. detsembril kell 17.00
Advenditule saatmine kihelkonna valdadesse ja jõulurahu väljakuulutamine esitamisele tuleb Kaari Sillamaa oratoorium „Kristus"
kell 18.30 Tulede süütamine linna jõulupuul kiriku pargis
Pühapäeval, 2. detsembril kell 12.00 I advendi jumalateenistus
Laulab segakoor
kell 14.00
Diakooniatund
Inglisaalis