Kuldkala 2014 Viljandi Foto: Irina Mägi

"Ma olen täielikus eufoorias. See, mis on toimunud, pole vist õieti kohale jõudnud. Mu ema on ka täielikult imestuses," ütles Meelis Pärgma mõned minutid pärast võitjaks kuulutamist. Pärgma oli korra vaatamas käinud Pühajärvel peetud "Kuldkala" võistlust, osalemise poolest oli tänavune võistlus esimene.

"Täna sain rohkem kala kui käesoleval talvel seni kokku - üsna lühikese ajaga püüdsin üksteist särge. Võidu toonud märgistatud ahvena sain kätte kakskümmend minutit enne võistluse lõppu," ütles vastne Dacia Dusteri omanik.

"Selle automargi eeliseid ei oska veel väga põhjalikult kommenteerida. Võiduga kaasnenud üllatus ja rõõm on aga sedavõrd suured, et samasuguses ülevas meeleolus olin vist ka siis, kui auhinnaks olnuks Zaporošets," ütles Meelis Pärgma.

"Olen ehitaja nagu üks õige Eesti mees ikka," ületas Kuldkala 2014 võitja oma elukutse kohta.

Jackpoti-kala ujub Viljandi järves edasi

Festivali Kuldkala 2014 kalapüügivõistluse läbiviija Martin Meier ütles, et Olympic Casino poolt välja pandud jackpot suuruses 50 000 eurot jäi välja jagatata, sest keegi ei püüdnud vastava märgistusega kala. "Jackpoti kala pidanuks olema särg või kiisk, mida aga kätte ei saadud." Meieri sõnul püüti festivalil kokku kolmteist märgistatud kala.

Vaata, kuidas nägi kalapüügivõistlus välja Viljandi lossimäelt!