Kuressaare saavutas I koha tennises (võistkonnas Riho Kallus, Kersten Vanem, Rauno Gull) (pildil) Elva ja Tartu ees. II koha saavutasid naised ja mehed võrkpallis. Naiskond (Kristi Põld, Kristel Gull, Kaie Adrat, Kadi Nellis, Kerli Rüütel, Marju Selberg, Liisel Nelis, Cristin Lepp ja Eveli Rohi) kaotas finaalis Tallinna naistele ja meeskond (Mihkel Tanila, Tom Torn, Viljar Vahter, Janek Mander, Siim Põlluäär, Andris Õunpuu, Madis Lepp, Villu Vahter, Egert Ader, Kevin Saar ja Hannes Sepp) põnevas kohtumises Rakverele.

Kergejõustiklased (Teele Treiel, Grete Pokk, Margit Mägi, Anu Tanila, Kaisa Kaldmäe, Greete Vapper, Raigo Saar, Sander Suurhans, Preedik Lemba, Jako Lindrop, Karel Õitspuu, Ando Õitspuu, Indrek Aavik, Sander Sooäär, Genro Paas ja Jaan Martin Raik) saavutasid kokkuvõttes 6. koha.

Individuaalselt oli parim Teele Treiel II kohaga naiste kõrgushüppes, Indrek Aavik II kohaga meesveteranide kuulitõukes ja V kohaga kettaheites. Ando Õitspuu saavutas 4. koha 5000m jooksus, Genro Paas 4. koha kuulitõukes, Preedik Lemba 4. koha odaviskes, Margit Mägi 5. koha naisveteranide kaugushüppes ja 6. koha 400m jooksus. Viiendaks tuli ka linna 4x100m teatejooksu meeskond koosseisus Jaan Martin Raik, Raigo Saar, Karel Õitspuu ja Sander Sooäär.

Petanque meeskond (Tarvo Pihlas, Gabriel Alesmaa, Kaur Sirel ja Tõnu Munk) saavutas 5. koha, orienteerumise võistkond (Anne Keerberg, Maarika Saks, Vaige Aav, Jaanus Müür, Kristjan Kaljulaid, Jüri Linde, Janis Aksiim, Toivo Lempu ja Mart Aru) tuli kokkuvõttes 7. kohale. Parim tulemus oli Toivo Lempu 6. koht M55 vanuseklassis ja N35 teatenaiskonna 6. koht. Jalgrattakrossis saavutas M40 klassis Jüri Suluste 10. koha.

Täname võistlejaid ja võistkondade treenereid ning toetajaid: Kuressaare Linnavalitsus, SA Kuressaare Spordibaasid ja Saaremaa Spordiliit.