Jalgratas Foto: Ilmar Saabas
Asutajaliikmed valisid kolmeliikmelise juhatuse, kuhu kuuluvad Oole Soodla, Erki Sõrmus ja Teet Kallakmaa. Plaanis on ellu puhuda kunagi Järva-Jaanile kuulsust toonud jalgrattaja suusasport. Need kaks spordiala on meie klimaatilistesse tingimustesse hästi kokku sobivad alad - kevadest sügiseni rattasõit ja hilissügisest kevadeni suusatamine.

Sügisest plaanime alustada suusatreeninguid. Kandepinna laiendamiseks alustame tööd ka noorte treeningugrupiga. Talvistele suusavõistlustele ja suvistele rattavõistlustele läheme organiseeritult välja oma võistkonnaga. Piisava huviliste hulga korral planeerime korraldada suusa- ja rattalaagreid teistes riikides.

Et kodule võimalikult lähedal suusatada ja maastikurattaga sõita, tahame korrastada Võllaste terviserajad, mida vajaduse korral oleme valmis ka haldama. Plaane on palju ja et neid teostada on vaja kaasliikmeid ja toetajaid. Klubi liikmemaks on täiskasvanutele 10 eurot aastas, noortele tasuta. Klubi liikmeks saab soovijaid võtta juhatusele laekunud avalduse alusel. Elektrooniline kontakt on teet.kallakmaa@neti.ee ja tel. 502 1263. Antud kontaktidel paluksime 1. novembriks registreerida ka noortel, kes soovivad juba sellel sügisel alustada suusatreeninguid.

Peagi leiate meid ka Facebookist ja kodulelt.