Tiia-Liis Jürgenson Eestielu

Kindlasti on perede pesamunad juba täna valmis mõelnud oma jõulusoovid, kirjutanud need salamisi paberile ning peitnud need sahtlipõhja, et õigel ajal soovid sussi sisse sokutada. Mõeldes sellele, läheb mu meel nukraks, sest meie ümber on palju selliseid perekondi, kus laste soovid jäävadki unistusteks ja pereemal puudub üldse võimalus katta vähimgi jõululaud oma perele.

Lasnamäe linnaosavalitsuse haldusalas elab hetkel 800 vähekindlustatud perekonda, millest 200 perekonnas kasvavad alaealised lapsed. Kurb on see, et kõikides peredes ei ole võimalik katta korralikku jõululauda ja üllatada lapsi kingipakkidega. Kuna detsembrikuu on heategevuse ja üllatuste kuu, siis palun teie kõigi kaasabi meie vähekindlustatud peredele üllatuste ja jõulupakkide valmistamiseks, et katta ilus jõululaud ja aidata jõuluvana kingikotti täita. Jõuluvana kingikotti mahub näiteks palju villaseid sokke, käpikuid, salle ja kindlasti ka maiustusi ning palju-palju muud.

Juba täna on meie heategevusprogrammiga liitunud: SA Dharma, Reval Kohvik, Coca-Cola, Hellenic, Estinvait OÜ, OG Elektra AS ning AS Pihlaka.

Head kaaslinlased ja ettevõtjad, ulatagem oma abikäed ja aidakem abivajajaid, et katta üheskoos ilus jõululaud ja täita jõuluvana kingikott üllatustega!

Lisainformatsioon: liis.jyrgenson@tallinnlv.ee või tel. 645 77 42.