Hetk möödunud aastast: peo peremees Mati Vetevool puhub kalapeo avatuks. Foto: Kutt Niinepuu, Eesti Grilliportaal

Sel pidulikul kalapäeval kehtivad Mati Kalapoes soodushinnad ja M.V.Wool müüb värsket kala. Eesti Grilliliidu liige, hobikokk ja harrastuskalamees Meelis Meedla paneb püsti suure kalarestorani. "Menüüs on erinevad kalaroad M.V.Wooli kalast. Kindlasti pakun barbecue ahjus küpsetatud lõhet, kalaseljankat ja mereandidest paellat," tutvustab Meelis hõrgutisi.

Eesti Grilliliit korraldab rahvalikke Eesti meistrivõistlusi kalagrillimises, kuhu on oodatud osalema sõpruskondade, suguvõsade ja ettevõtete võistkonnad. Sel aastal võisteldakse M.V.Wooli lõhe ja angersäga küpsetamises. Neist viimane on M.V.Wooli marineerituna pärjatud Toiduliidu konkursil ka aasta parimaks toiduaineks! Nii võistlusel osalemine kui sissepääs kalapeole on kõigile tasuta.

Laste rõõmuks tuuakse kohale atraktsioonid, et ka väiksematel jätkuks tegevust kogu päevaks.

Mati Kalapeo kultuuriprogramm on alati olnud heal tasemel, selle eest hoolitseb Saue vald. Tuntud ja tundmatuid mere-, jõe- ja kalalaule kuuleb Audru Jõelaevanduse Pundi esituses.

Mati Kalapeo lisainfo: www.mvwool.ee. Eesti meistrivõistlused kalagrillimises lisainfo ja registreerimine: www.grilliliit.ee

Kohtumiseni laupäeval, 13. juulil suurel kalapeol Hüürus Mati Kalapoe ees!